Virtualus Vilniaus pusmaratonis 2020

May 31

Apie

VILNIAUS PUSMARATONIS (VIRTUALUS)

VIRTUALUS VILNIAUS PUSMARATONIS – tai VŠĮ „Tarptautinis maratonas” organizuojamas bėgimo renginys, kuriame dalyviai bėga individualiai savo pasirinktoje vietoje. Dalyviai savo rezultatą fiksuoja pasirinkta bėgimo programėle arba išmaniuoju laikrodžiu. Organizuojamos dvi pusmaratonio įskaitos:

 1. Varžybinė Laikas fiksuojamas „Strava” programėle.
 2. Mėgėjų Laikas fiksuojamas bet kuria pasirinkta programėle ar sportiniu laikrodžiu.

Nepraleisk naujienų - sek visą svarbiausią informaciją renginio Facebook puslapyje!

 

NUOTOLIAI IR TAISYKLĖS

 • Atstumas turi būti mažiausiai 21.098 km. Esant didesniam atstumui bus užskaitomas visas įkeltos treniruotės laikas.
 • Distanciją abiejų įskaitų dalyviai turi įveikti 2020 m. gegužės 25 – 31 d. periode.
 • Trasą kiekvienas dalyvis renkasi individualiai.
 • Varžybinės įskaitos dalyviai įveikia savo pasirinktą trasą fiksuodami laiką ir atstumą „Strava” programėle ir įkelia ją kaip „Strava” treniruotę į internetinę formą: https://www.vilniausmaratonas.lt/virtual-race/. Šios įskaitos dalyvių starto ir finišo vieta turi skirtis ne daugiau kaip 5%, t.y. finišuoti turi būti grįžtama į apytikriai tą pačią vietą, iš kurios buvo pradėta bėgti. Varžybinės įskaitos dalyvių „Strava” programėlės paskyra negali būti privati. Treniruotė „Strava” paskyroje turi būti nustatyta „race mode“. Atstumas turi būti mažiausiai 21.098 km. Esant didesniam atstumui bus užskaitomas visas įkeltos treniruotės laikas, t.y. papildomai virš 21.098 km prabėgtas atstumas nebus kompensuojamas ar minusuojamas.
 • Mėgėjų įskaitos dalyviams tinkamos visos atstumo ir laiko fiksavimo formos, t.y. aktyvumo programėlės, išmaniųjų laikrodžių nuotraukos ir pan., svarbiausia, kad aiškiai būtų matomas įveiktas atstumas ir laikas. Nubėgtos distancijos duomenys įkeliami į internetinio puslapio formą https://www.vilniausmaratonas.lt/virtual-race/. Reikalavimų trasai nėra, tik atstumas turi būti lygus arba didesnis negu 21.098 km. Esant didesniam atstumui bus užskaitomas visas įkeltos treniruotės laikas.

REGISTRACIJA

Dalyviai registruojasi užpildydami registracijos formą svetainėje www.manobegimas.lt

 

VARŽYBINĖ ĮSKAITA
 
MĖGĖJŲ ĮSKAITA
 
10 EUR
 
0 EUR
 
El. diplomas
 
El. diplomas
 
Bėgimo numeris su žiogeliais
 
 
Medalis
 
 
Apdovanojami nugalėtojai
 
 
Dalyvio paketo pristatymas paštu (3 EUR Lietuvoje, 5 EUR Europoje, 9 EUR ne Europos  šalyse)
 
 

REGISTRACIJOS TERMINAI

VARŽYBINĖ ĮSKAITA

 

 • Dalyviams, užsiregistravusiems iki gegužės 18 d. ir norintiems dalyvių paketus gauti paštu, jie bus išsiųsti iki gegužės 19 d.
 • Dalyviams, užsiregistravusiems tarp gegužės 19 d. ir gegužės 31 d., dalyvio paketai bus išsiųsti iki birželio 1 d.
 • Dalyviai, pasirinkę dalyvio paketo atsiėmimą Vilniuje, gali registruotis iki gegužės 22 d. Atsiėmimas bus vykdomas gegužės 23-24 d., Sportland G20 parduotuvėje (Gedimino pr. 20, Vilnius) , nuo 11:00 iki 14:00 val.

MĖGĖJŲ ĮSKAITA 

 • Registracijos pabaiga gegužės 31 d.

REZULTATAI 

 • Dalyvis užpildo rezultatų pateikimo formą nuo gegužės 25 d. iki gegužės 31 d., 23.00 val.
 • Renginio oficialūs rezultatai ir laimėtojai paskelbiami iki birželio 7 d.
 • Dalyviai el. diplomus po oficialių rezultatų paskelbimo gali atsisiųsti iš www.manobegimas.lt
 • Organizatoriai su nugalėtojais susisieks asmeniškai, jų kontaktais, nurodytais registracijos metu.

GAUSIAUSIA KOMANDA 

 • Varžybinės įskaitos dalyviai gali pretenduoti į gausiausios komandos apdovanojimą. Kiekvienas dalyvis, registruodamasis individualiai, klubo laukelyje turi nurodyti vienodą klubo / komandos pavadinimą.
 • Gausiausia komanda nugalėtoja skelbiama kartu su oficialias renginio rezultatais.

APDOVANOJIMAI 

 • Varžybinėje įskaitoje 1-3 vietas užėmę vyrai ir moterys apdovanojami nugalėtojų taurėmis bei rėmėjų prizais.
 • Gausiausia komanda apdovanojama rėmėjų prizais.

SPECIALIOS SĄLYGOS IR APRIBOJIMAI 

 • Varžybose gali dalyvauti tik asmenys nuo 16 metų.
 • Registruotis galima tik savo vardu.
 • Dalyvis privalo bėgti laikydamasis visų tuo metu galiojančių Lietuvos Respublikos reikalavimų ir rekomendacijų.
 • Dalyvis supranta ir patvirtina, kad organizatoriai neatsako ir neatlygins dalyvio sveikatai ar gyvybei padarytos žalos. Visa rizika ir atsakomybė dėl dalyvio sveikatos sutrikimų, sužalojimų ir nelaimingų atsitikimų, atsiradusių dalyvaujant renginyje, tenka tik dalyviui.
 • Esant abejonėms dėl laiko ir atstumo užfiksavimo tikslumo ir sąžiningumo, organizatoriai pasilieka teisę savo nuožiūra neįtraukti dalyvio į rezultatų sąrašą.

ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS

 • VŠĮ „Tarptautinis maratonas“, juridinio asmens kodas: 300561278, buveinės adresas: Vytenio g. 6/23, LT-01122, Vilnius, tel. +37064732998, el. p. info@vilniausmaratonas.lt, yra duomenų valdytojas, atsakingas už asmenų, dalyvaujančių renginyje, pateiktų duomenų rinkimą ir tvarkymą.
 • VŠĮ „Tarptautinis maratonas“ taip pat yra interneto svetainių www.vilniausmaratonas.lt ir www.manobegimas.lt valdytojas.
 • Dalyviai duomenis pateikia užpildydami registracijos formą www.manobegimas.lt ir www.vilniausmaratonas.lt svetainėse. Šie duomenys tvarkomi teisėtu duomenų valdytojo interesu – renginio organizavimo, jo įgyvendinimo ir dalyvio dalyvavimo jame tikslais:
   *informacija apie vardą, pavardę, gimimo datą, taip pat apmokėjimo už registraciją duomenys yra tvarkomi dalyvio paslaugų pirkimo (užregistravimo) dalyvaujant renginyje apdorojimui, administravimui;
  * informacija apie telefono ryšio numerį, el. pašto adresą, gimimo datą, lytį, šalį, miestą, taip pat duomenys apie pasiektus rezultatus renginyje (laiką, užimtą vietą) tvarkomi informavimo ir renginio organizavimo tikslais (aktualiai informacijai apie renginį išsiųsti, rezultatams ir laimėtojui nustatyti, apdovanojimams parengti, nustatyti kategorijas, kuriose dalyvaujama renginyje (pagal lytį, amžių), ir kt.);
  * informacija apie dalyvio vardą, pavardę ir el. pašto adresą taip pat tvarkoma tiesioginės rinkodaros tikslu, jeigu dalyvis su tuo iš anksto sutinka.
 • Dalyvis turi pateikti dalyvio vardą, pavardę, gimimo datą, lytį, šalį, miestą, telefono ryšio numerį, el. pašto adresą, nurodytus duomenis registracijai įvykdyti bei įgyvendinant renginio tikslus.
 • Duomenys apie dalyvio vardą, pavardę, amžiaus grupę, lytį, pasiektus rezultatus (laiką, užimtą vietą), taip pat miestą ir šalį yra viešai skelbiami internetinėje svetainėse adresu www.vilniausmaratonas.lt ir www.manobegimas.lt Siekiant užtikrinti rezultatų skaidrumą, registruodamasis dalyvauti renginyje, dalyvis automatiškai sutinka, kad šie duomenys būtų viešai skelbiami internetinėje svetainėje.
 • Kiekvienas dalyvis užsiregistravimu savaime sutinka, kad renginio organizatoriai visas renginio metu padarytas nuotraukas bei filmuotą medžiagą laisvai ir be atskiro sutikimo naudotų rinkodaros tikslais, pvz., socialiniuose tinkluose, internetinėje svetainėje ir kt.
 • Dalyvio duomenys saugomi:
  *duomenys apie dalyvio telefono ryšio numerį, el. pašto adresą – 5 metus nuo dalyvio užsiregistravimo dalyvauti renginyje dienos; 
  *duomenys apie dalyvio vardą, pavardę, gimimo datą, lytį, šalį, miestą, taip pat duomenys apie pasiektus rezultatus renginyje (laiką, užimtą vietą) – statistikos / istoriniais tikslais ir nėra ištrinami;
  *duomenys apie dalyvio vardą, pavardę, telefono ryšio numerį, el. pašto adresą tiesioginės rinkodaros tikslu – 5 metus nuo tokio sutikimo davimo.
 • Dalyvis turi teisę prašyti, kad VŠĮ „Tarptautinis maratonas“ leistų susipažinti su dalyvio asmens duomenimis ir juos ištaisytų arba ištrintų, arba apribotų duomenų tvarkymą. - Jeigu duomenys yra tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu, dalyvis turi teisę bet kada nesutikti su tokiu duomenų tvarkymu. Šią teisę dalyvis gali įgyvendinti informavęs el. pašto adresu: info@vilniausmaratonas.lt.
 • Dalyvis turi teisę pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai dėl VŠĮ „Tarptautinis maratonas“ veiksmų (neveikimo), kuriais, dalyvio nuomone, yra pažeidžiamos teisės aktų nuostatos.

Organizatoriai pasilieka teisę keisti taisykles.