Moterų bėgimas perkeltas

Apie

Moterų bėgimo renginys perkeliamas į rugpjūčio 14 d.

Visos dalyvių registracijos, pateiktos į birželio 12 d. bėgimą, automatiškai perkeliamos į rugpjūčio 14 d. Jums nieko papildomai daryti nereikia. Savo registraciją galite pasitikrinti dalyvių sąraše: https://manobegimas.lt/results/33

Taip pat informuojame, kad rugpjūčio 14 d. „Moterų bėgimas“ planuojamas vykdyti įprastine tvarka. Vis dėl to, priklausomai nuo valstybėje esančios situacijos ir apribojimų viešiems renginiams, renginio formatas gali būti pakeistas į virtualų. Virtualus bėgimas – tai bėgimo renginys, kuriame dalyviai bėga individualiai, o rezultatas fiksuojamas programėle arba išmaniuoju laikrodžiu ir įvertinamas organizatorių. Tokiu atveju startinis paketas su dovanomis bei medaliu Jums bus pristatytas į namus, o distanciją reikės įveikti individualiai pasirinktoje vietoje. Papildomas taisykles, kaip užfiksuoti rezultatą ir jį atsiųsti mums, nurodysime tuo atveju, jei toks formatas įvyks.
Visa informacija apie renginį - http://www.moterubegimas.lt/nuostatai/.

Jei nauja renginio data Jums netinkama, iki birželio 1 dienos galite rinktis vieną iš žemiau nurodytų variantų:

1) Registracijos perkėlimas į 2022 metų „Moterų bėgimo“ renginį

Šis perkėlimas Jums nieko papildomai nekainuos. Norėdami perkelti registraciją, distancijos laukelyje pasirinkite „5 km perkėlimas į 2022” arba „Vaikų bėgimas perkėlimas į 2022” (priklausomai nuo Jūsų šių metų registracijos).

Jei renkatės šį variantą, spauskite čia.

2) 120 proc. Manobegimas.lt kreditas

Šis variantas Jums suteikia galimybę už registraciją sumokėtą sumą padidinti 20 proc. (Jei už registraciją mokėjote 10 Eur, Jums bus suteiktas 12 Eur kreditas registracijoms įsigyti). Manobegimas.lt kreditą iki 2021-12-01 galite panaudoti registruojantis į bet kurį iš tuo metu manobegimas.lt esančių renginių.

Pasirinkus šį variantą, per 14 d. Jums bus sukurtas ir elektroniniu paštu atsiųstas Manobegimas.lt kredito kodas, kurį galėsite panaudoti iki 2021-12-01. Manobegimas.lt kreditas į pinigus nekeičiamas.

Norėdami pasirinkti šį variantą, distancijos laukelyje pasirinkite „5 km Manobegimas.lt kreditas” arba „Vaikų bėgimas Manobegimas.lt kreditas” (priklausomai nuo Jūsų šių metų registracijos).

Jei renkatės šį variantą, spauskite čia.

3) Registracijos mokesčio grąžinimas

Jei Jums netinkamas nei vienas iš anksčiau įvardintų variantų, galite susigrąžinti sumokėtą registracijos mokestį.

Norėdami pasirinkti šį variantą, distancijos laukelyje pasirinkite „5 km grąžinimas” arba „Vaikų bėgimas grąžinimas” (priklausomai nuo Jūsų šių metų registracijos).

Atkreipiame dėmesį, kad pinigai bus sugrąžinti per 30 dienų nuo Jūsų užklausos pateikimo.

Jei renkatės šį variantą, spauskite čia.