Dalyviai ir rezultatai

Plaukimas
T1
Dviračiai
Ratas #1
Ratas #2
Ratas #3
T2
Bėgimas
Ratas #4
Diplomas
14 Vilgaudas Kaupa LAPIUKAI 36 Lithuania Olimpinė distancija 02:10:32 00:27:49 00:00:35 01:02:49 00:09:32 00:09:44 00:09:50 00:00:41 00:38:39 00:09:32 Diplomas
14 Denis Budarov Orbio World Team 1 5009 Lithuania Estafetė: Sprinto distancija 01:34:48 00:25:24 00:00:33 00:47:08 00:09:59 00:11:10 00:00:34 00:21:09 Diplomas
14 Mantas Vareika Traku triatlono būrelis 2102 Lithuania Sprinto distancija 01:12:53 00:17:56 00:00:39 00:33:55 00:10:07 00:09:35 00:00:41 00:19:42 Diplomas
15 Gediminas Linkus Kauno Triatlono Klubas 114 Lithuania Olimpinė distancija 02:10:57 00:25:29 00:00:29 01:05:12 00:10:04 00:09:43 00:09:39 00:00:46 00:39:01 00:09:35 Diplomas
15 Ignas Daunoras Orbio World Team 3 5011 Lithuania Estafetė: Sprinto distancija 01:40:09 00:32:37 00:00:41 00:40:49 00:12:11 00:13:17 00:00:34 00:25:28 Diplomas
15 Aleksas Zamorskis BTT 3031 Lithuania Super sprinto distancija 00:38:53 00:07:36 00:00:37 00:18:42 00:00:38 00:11:20 Diplomas
15 Daniel Vitalij Kostkin Trakų triatlono būrelis 2100 Lithuania Sprinto distancija 01:12:54 00:18:34 00:00:44 00:33:13 00:10:09 00:09:34 00:00:41 00:19:42 Diplomas
16 Mantas Marcinkevičius TRItonas 101 Lithuania Olimpinė distancija 02:11:40 00:27:47 00:00:35 01:02:55 00:09:46 00:09:52 00:10:12 00:00:44 00:39:38 00:09:48 Diplomas
16 Justas Kardišauskas Lietuvos kariuomenė 2058 Lithuania Sprinto distancija 01:13:07 00:14:51 00:00:36 00:35:35 00:10:36 00:10:19 00:01:10 00:20:55 Diplomas
16 Dominykas Balčiūnas Panevėžio triatlono klubas “TRI-Fun”/ PSC 3017 Lithuania Super sprinto distancija 00:38:56 00:07:38 00:00:43 00:18:32 00:00:29 00:11:34 Diplomas
17 DARIUS KILBAUSKAS Lietuvos kariuomenė 2057 Lithuania Sprinto distancija 01:13:08 00:16:44 00:00:41 00:35:08 00:10:12 00:09:38 00:00:46 00:19:49 Diplomas
17 Žilvinas Grigaitis Marijampolės triatlono draugija 81 Lithuania Olimpinė distancija 02:12:30 00:23:34 00:00:21 01:05:45 00:10:34 00:10:34 00:10:36 00:00:42 00:42:09 00:10:25 Diplomas
17 Milda Ažusienytė Panevėžio triatlono klubas “TRI-Fun”/ PSC 3013 Lithuania Super sprinto distancija 00:39:09 00:07:31 00:00:33 00:19:56 00:00:36 00:10:33 Diplomas
18 Andrius Arnašius Tauragė 2005 Lithuania Sprinto distancija 01:13:23 00:17:00 00:00:48 00:34:40 00:10:19 00:09:59 00:00:37 00:20:18 Diplomas
18 Mantas Jonikas KAM 5 Lithuania Olimpinė distancija 02:12:45 00:24:13 00:00:29 01:05:00 00:10:28 00:10:52 00:10:32 00:00:50 00:42:14 00:10:22 Diplomas
18 Paulius Balčiūnas Panevėžio triatlono klubas “TRI-Fun”/ PSC 3018 Lithuania Super sprinto distancija 00:39:43 00:07:59 00:00:40 00:18:43 00:00:29 00:11:53 Diplomas
19 Paulius Lukševičius HighPeaks Lietuva 3020 Lithuania Super sprinto distancija 00:41:08 00:10:05 00:00:40 00:18:33 00:00:51 00:11:00 Diplomas
19 Vytautas Ralys S-Sportas 2094 Lithuania Sprinto distancija 01:14:43 00:18:00 00:02:00 00:35:03 00:09:37 00:09:20 00:00:44 00:18:56 Diplomas
19 Titas Šijanas Panevėžio triatlono klubas 44 Lithuania Olimpinė distancija 02:13:06 00:23:39 00:00:30 01:07:02 00:10:08 00:10:22 00:10:29 00:00:51 00:41:03 00:10:04 Diplomas
20 Marius Karlavičius Plaukimo veteranų klubas “Žolininkai” 3005 Lithuania Super sprinto distancija 00:42:26 00:06:16 00:00:59 00:19:41 00:00:53 00:14:38 Diplomas